رنگ نانو نمای ساختمان

رنگ نانو

رنگ نانو ⭐ 🥇 ( رنگ نانو ساختمان) ⭐ در زمینه های مختلف مانند صنعت کاربرد های فراوانی دارد.

به نانو در واقع یک بیلیونیوم از یک متر گفته می شود می توان اتم ها را با هر شکل دلخواه کنار یکدیگر قرار دهیم حال می خواهیم بررسی کنیم رنگ نانو از چه نوع رنگ هایی می باشد ماده ایی به نام رزین آکریلیک در ساختار این رنگ ها استفاده شده است شرکت فابر شیمی خدمات زیادی در خصوص رنگ نانو نمای ساختمان در اختیار شما قرار می دهد.

 

توضیح ۴۱ ثانیه ای در مورد قیمت رنگ نانو

رنگ نانو

رنگ نانو 🏅 یکی از خدمات شرکت فابر شیمیمیباشد این شرکت جزو پیشتازان این عرصه میباشد برای اطلاع از قیمت رنگ نانو با ما تماس ☎ بگیرید.

نمای ساختمان های در معرض ناخالصی های هوا (دوده ، دود ، گرد و غبار) ، جایی که می خواهیم به حفاظت عالی از سطوح نما برسیم و آنها را تمیز نگه داریم میتوانیم از رنگ نانو استفاده کنیم . مناسب برای سطوح درشت و ریز ، به شدت در معرض افزایش رطوبت است و یک انتخاب عالی برای محافظت از رنگ نانو نمای ساختمان های مرتفع می باشد.

 

قیمت رنگ نانو چقدر میباشد ؟

قیمت رنگ نانو بنا به نواسانات فعلی بازار متغیر میباشد حتما با کار شناسان ما در این زمینه صحبت کنید تا از قیمت رنگ نانو اطلاع کسب کنید

نانو سیمان

نانو سیمان ⭐ 🥇 یکی از مواردی میباشد که شرکت فابر شیمی آن را ارائه میکند . قیمت نانو سیمان به دلیل نواسانات موجود در بازار نمیتوان به صورت قطعی گفت حتما تماس بگیرید ..

و رومی یکی دیگر از نما ها می باشد که نیازمند نانو نمای ساختمان می باشد زیرا سیمان سبب نفوذ رطوبت می شود در این صورت سبب جرم و زردک می شود اما با استفاده از نانو می توان سطح را ضدآب کرد و از ایجاد جرم و پوسته روی سیمان جلوگیری می کند.

پودر نانو برای سیمان کاری

پودر نانو برای سیمان کاری یکی از اتفاقی خوب در زمینه در صنعت ساختمان میباشد یکی از مواردی که در موقع سیمان کاری اتفاق میفته جذب آب بالای اون هست اما پودر نانو برای سیمان کاری از این اتفاق جلوگیری میکند

نانو چسب سیمان, نانو چسب بتن ,رنگ نانو روی سیمان,سیمان سفید نانو,پودر نانو سیمان,قیمت سیمان نانو,نانو سیمان چیست,نانو چسب سیمان,قیمت نانو چسب سیمان

مشخصات رنگ نانو نمای ساختمان

اثر خود تمیز کردن,دفع دائمی آب عالی,نفوذپذیری بخار آب برترمقاومت عالی در برابر بارهای جوی
مقاومت استثنایی در برابر جلبک ها و قالبمیکرو فیبرها امکان استفاده در سطوح صاف و درشت را دارند (پر کردن)
ترک های مو).فیلم های مقاوم در برابر اثرات دود ,دوام عالی سایه ها,کاهش چسبندگی گرد و غبار و سایر خاکها به سطح,کشش بالای فیلم
مزایای سرمایه گذار / پیمانکارحفاظت طولانی مدت برتر اثر خود تمیز نگه داشتن نما تمیز است دوره طولانی تر تا نقاشی نوسازی پوشش عالی,مقاومت بالا در برابر اثرات بارهای مختلف جویاین رنگ به دلیل مقاوم بودن و داشتن کیفیت بالا در برابر عوامل زیست محیطی بسیار مورد مناسبی برای رنگ آمیزی فضای بیرون ساختمان می باشد.

برای مطالعه بیشتر رنگ نما روی لینک سبز کلیک کنید.

رنگ نما

جدا از اطمینان از زیبایی ظاهری و رنگ و لعاب پایدار ، عملکرد رنگ نانو نمای ساختمان نیز محافظت از نما در برابر تأثیرات محیطی است. رنگهای نمای سیمانی با جذب کم آب ، مقاومت مکانیکی بالا و نفوذپذیری بخار مناسب مشخص می شوند رنگ نانو علاوه بر کاربرد های متفاوتی که دارند دارای دو کاربرد مهم می باشد

عایق بودن :رنگ نانو نمای ساختمان عایق برای رطوبت و حرارت می باشد و به صورت مایع هست و با ابزار هایی مانند قلم مو به راحتی بر روی سطح دیوار می توان استفاده کرد .محافظ بودن :پوشش های نانو قابل استفاده بر روی نمای ساختمان می باشد و از خاک گرفتگی و آلودگی ها محافظت می کند بسیار شفاف هستند و ظاهر خود را حفظ می کنند.

رنگ نانو نمای ساختمان

رنگ نانو نمای ساختمان

رنگ آمیزی نانو نمای ساختمان

نقاشی پوستر جذابیت یک نمای زیبا و تمیز دارد که تأثیر مثبت و مستقیمی بر مردم و حتی خریداران ساختمانها دارد.

علاوه بر کاهش هزینه های سنگ تراشی یا بازسازی نما ، حفظ مقرون به صرفه تر و آسان تر است.

با رنگ نانو رنگ آمیزی نما و رنگ آمیزی چهره ها در زیباسازی فضای شهری و همچنین افزایش روحیه ساکنان شهر تأثیر بسزایی دارد.همانطور که می دانید ساختمان های سیمانی پس از مدت زمان محدود از ساخت و ساز ساختمان ناپدید می شوند.

برای حل این مشکل بهترین پیشنهاد نقاشی و رنگ آمیزی است ! نقاشی با استفاده از رنگهای مبتنی بر آکریلیک انجام می شود و آنها از فناوری رنگ نانو استفاده نمی کنند. مهمترین ویژگی های این نوع رنگ ها موارد زیر است.

آنها به سرعت خشک می شوند و سطحی ناهموار و غیرقابل نفوذ ایجاد می کنند. رنگهای آکریلیک و سیلیکون بو و بوی نامطبوع ایجاد نمی کنند. این رنگ ها ضد آب و ضد گرد و غبار هستند. از این رنگ ها (رنگ نانو) می توان برای رطوبت بالا و عایق گرما استفاده کرد. این نوع رنگ ها نسبت به سایر رنگ ها میزان روشنایی زیادی دارند. طول عمر طولانی داشته باشید .

استفاده از آن در هنگام نقاشی آسان و انعطاف پذیری بالاتری دارد و این موردی است که بسیاری از معماران انتظار داشته اند. اقدامات مهم برای اجرای نقاشی این است که قبل از انجام کار نقاشی باید اطمینان حاصل کنیم که ظاهر کلی ساختمان و سطحی که می خواهیم نقاشی کنیم تمیز است ، در غیر این صورت نمی توانیم ثبات رنگ نانو را تضمین کنیم .

 

 

کاربرد های رنگ نانو چیست

 • رنگ نانو برای رنگ آمیزی ساختمان و عایق کاری دیوار ها استفاده میشوند.
 • با استفاده از رنگ های نانو می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.
 • رنگ نانو در برابر باران و رطوبت بسیار مقاوم می باشند.
 • به دلیل مقاومت بسیار بالای رنگ های نانو در برابر شرایط جوی این رنگ ها قابل استفاده در فضای بیرون می باشند
 • این رنگ ها را به راحتی می توان با آب و صابون شتشو داد
 • رنگ نانو نمای ساختمان مقاوم در برابر رشد باکتری ها و هم چنین در برابر ذرات آلاینده هوا
 • رنگ نانو نمای ساختمان در برابر رنگ های معمولی قیمت مناسب تری دارند
 • رنگ نانو با هر وسیله رنگ آمیزی قابل اجرا می باشد
 • ضد زنگ می باشند برای سطوح فلزی هم قابل استفاده می باشد
 • این نوع رنگ برای فضای داخلی و فضای بیرون ساختمان بسیار مناسب هستند.
 • حلال در آب
 • قابلیت تبدیل شدن به رنگ های متنوع با استفاده از رنگدانه ها
 • ضد اشعه UV خورشید
 • تنوع بسیار بالا رنگ
 • طول عمر بسیار بالا

 

بیشتر بخوانید   نانو آجر نما

رنگ نانو

 

نانو کاربردهای بسیار زیادی دارد  که به چند مورد از آنها که به شرح زیر می باشد اشاره میکنیم.

از رنگ های نانو نمای ساختمان به عنوان عایق بسیار استفاده میشود این رنگ ها در سطح های مختلف قابل اجرا می باشند و هم چنین در برابر رطوبت محافظ بسیار خوبی می باشند.این رنگ ها بی رنگ و شفاف می باشند .

 

 

 روش استفاده از رنگ نانو برای سطوح

سطوح کاملا باید تمیز و عاری از هر گونه لک و گرد و غبار باشد

در صورتی که روی سطح نما ترک وجود داشته باشد باید با استفاده از بتونه برطرف شود

اگر روی سطح رنگ وجود داشته باشد باید با پرایمر رنگ نما را بپوشانیم.

 

 

سطوح قابل اجرا

 • نماهای آجر
 • نماهای سنگ
 • سنگ های آهکی
 • بلوک های بتنی
 • ماسه سنگ ها
 • کاش های سقف
 • قابل استفاده بر روی کاهگل و خاک رس
 • سنگ های گرانیتی
 • سنگ های مرمری و مرمریت

 

رنگ نانو نمای ساختمان عایق

رنگ نانو نمای ساختمان عایق به وسیله اسپری های ایرلس ساخته شده اند از آن زمانی می توان استفاده کرد که صافی سطح با دقت بالا مدنظر نباشد .ر نگ نانو را باید در دمای بین ۵ تا ۴۵ درجه نگهداری شود رنگ اصلا نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرد هم جنین در مقابل یخ زدگی باید محافظت شود.

 

رنگ نانو

رنگ نانو نمای ساختمان

عایق کاری با رنگ نانو نمای ساختمان

به دلیل اینکه سطح های مختلف در معرض گرد و غبار و رطوبت قرار دارند باید این سطوح را با رنگ نانو عایق کاری کرد تا در برابر عوامل محیطی دچار آسیب نشوند منظور از عایق کاری این است که یک سطح مقاوم در برابر عوامل گوناگون ایجاد کنیم این عایق ها می توانند از جنس رنگ و فوم و پشم شیشه و…باشد.ا ستفاده از این رنگ نانو نیازی به مهارت خاصی ندارد بنابراین هر فردی میتواند از آن استفاده کند.

 

 

رنگ نانو ضد آب

رنگ نانو ضد آب به عنوان رنگ های محافظتی با کیفیت بالا تولید می شود این رنگ در سطح هایی که احتمال نشت آب و رطوبت در آن ها وجود داشته باشد استفاده می شود.

 

 

رنگ شفاف نانو آبگریز:

 این رنگ (رنگ نانو) کاملا شفاف و بی رنگ می باشد از این محصول برای کلیه سطوح جذبی (گچی و آجری و سیمانی) ,کاشی و سرامیک,چوبی و تمام سطوحی که قبلا رنگ آمیزی شده است قابل استفاده است.

 

رنگ نانو

رنگ نانو نمای ساختمان

مزایای رنگ نانو نمای ساختمان

قیمت رنگ نانو نسبت به رنگ های معمولی بسیار کمتر است و از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد این رنگ ها برای پوشش سطوح مختلف به دلیل اینکه سبک هستند رنگ نانو از خاصیت چسبندگی بسیار بالا برخوردار هستند و برای تمامی سطوح مانند فلزی و چوبی و … استفاده کرد رنگ نانو را به راحتی می توان از روی سطوح استفاده شده شست و با مواد شوینده نیز تمیز میشود این رنگ ها ضد زنگ می باشند.

 

نکات ایمنی در مورد  رنگ نانو نمای ساختمان

از تماس با چشم و دهان و پوست و مواد غذایی جلوگیری شود در صورت تماس سریعا با آب سرد شتشو داده شود

در صورتی که خورده شود معاینه پزشکی لازم و ضروری است

پس از مصرف درب ظرف را ببندید

 

قیمت رنگ نانو نمای ساختمان  

برای این که قیمت نقاشی رنگ نانو نمای ساختمان را محاسبه کنید باید مساحت محل موردنظر که باید رنگ آمیزی شود و رنگ انتخابی و نوع آن و هم چنین دستمزد نقاش را به دست آورید.برای نقاشی نمای ساختمان حتما باید با افراد متخصص مشورت کنید و کار خود را بر عهده کسانی که تجربه و تخصصی در این زمینه ندارند نگذارید.

دلایلی که باعث کاهش هزینه رنگ آمیزی نمای ساختمان می شود عبارتند از نوع رنگی که مصرف می شود نوع برند که انتخاب میکنید در قیمت نقاشی موثر می باشد هم چنین میزان زیر سازی مورد نیاز و سختی و زیبایی کار و خدمات دیگر همگی در برآورد قیمت نقاشی نما تاثیر گذار می باشد.

رنگ نانو نمای ساختمان

رنگ نانو نمای ساختمان

نانو سنگ نما

نانو سنگ نما باعث می شود سطح سنگ در برابر مواد فرسایشی محافظ بماند نانو سنگ نما باعث افزایش سرعت اجرا می شود هم چنین از سطح سنگ در برابر کثیفی و باران های اسیدی حفاظت می کند مهم ترین فایده ایی که نانو نمای ساختمان برای سنگ این است که از ایجاد لکه بر روی سطح سنگ جلوگیری می کند.

 نانو آجر نما

آجر نما یکی از پر کاربردترین ها در نمای ساختمان به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارد می باشد ولی یکی از بزرگترین عیب ها ی آن این است که دچار تیرگی می شود. برای اینکه همچین اتفاقی نیوفتد می توان از لایه محافظ نانو استفاده کرد نانو آجر با بستن منافذ آجر سبب جلوگیری از تیرگی و جرم می شود  البته اگر می خواهید که آجر را براق کنید می توانید از رزین استفاده کنید که این کا را اصلا پیشنهاد نمیدیم جون با مرور زمان دچار تیرگی  و دو رنگ شدن آجر میشود.

 

بیشتر بخوانید   رنگ نانو

 

 

رنگ نانو

 

انواع رنگ نانو در ساختمان

رنگ نانو خود تمیز شونده یا پوشش آبگریز
رنگ نانو عایق رطوبتی مخصوص استخر
رنگ نانو عایق حرارتی
رنگ نانو ضد حریق
رنگ نانو آنتی باکتریال

 

 

خوبی های رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ نانو

رنگ نما و نقاشی نما تاثیر به سزایی در روحیه ساکنان همان آپارتمان یا ساختمان و سایر شهروندان می گذارد .
رنگ نمای یک ساختمان اگر زیبا و حرفه ای باشد در زیبا سازی محیط اطراف نقش پر رنگی دارد .
ساختمان بخاطر تنوع رنگی بسیار شاداب به نظر می رسد .
رنگ نانو باعث می شود که نمای ساختمان به عایق حرارتی مناسبی تبدیل شود .
نما هیچ وقت کثیف نمی شود . نما دچار رنگ پریدگی نمی شود ( بخاطر اجرای پوشش نانو )
نمای رنگ شده هرگز رطوبت را به خود جذب نمی کند .
این نوع رنگ نمای ساختمان می تواند نمای ساختمان و آپارتمان را حداقل ۱۰ الی ۱۵ سال در برابر رطوبت و باران ، عایق و محافظت کند .

چگونه یک رنگ نما خاص و ویژه می شود ؟
رنگ نمای ساختمان از آن جمله محصولاتی است که هم باید ماندگاری بالایی داشته باشد ، هم عایق باشد و هم زیبایی و تنوع رمگی فوق العاده ای داشته باشد ، تا بتواند انتظارات ما را از رنگ نمای ساختمان بر طرف کند .

همچنین باید توسط افراد با تخصص و با تجربه انجام شود ، که شرکت فابر شیمی با توجه به مهارت و ابزار درجه یک می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند .

 

مزایای رنگ نانو الاستیک نما

یکی از پر کاربرد ترین پوشش های رتگ نانو نمای ساختمان ، رنگ نانو الاستیک نما می باشد ، که ما به مزیت های استفاده از آن اشاره می کنیم : 

خواص ضد باکتری و ضد قارچی دارد
در مقابل ذرات آلاینده معلق در هوا پایدار می باشد
در برابر نفوذ بخار آب دوام بالایی دارد و بسیار مقاوتی دارد
فابلیت شستشو دارد و آب گریز می باشد
در برابر اشعه خورشید (uv) مقاومت دارد
پایداری و ثبات رنگ فوق العاده ای دارد
دارای قدرت چسبندگی بالا بر روی سطوح فلزی ، چوبی ، گچی ، سیمانی ، بتنی ، گالوانیزه و سایر سطوح
به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ نمای ساختمان شناخته شده است .
غبار گریز بوده و خاصیت خود تمیز شوندگی دارد .

 

رنگ نانو

 

 

نکات مهم در آماده سازی سطح

اگر روی سطح ترکی وجود داشته باشد ، باید باید با استفاده از بتونه های مخصوص تعمیر شود .
سطح باید کاملا تمیز باشد ، به عبارتی هر نوع لکه سست و غبار ، روغن ، شل بودن سطح یا رنگ پوسته پوسته شده باشد .
سطوح معدنی جدید و رد صورت رنگ شدن ( رنگ قدیمی ) را با پرایمر مخصوص رنگ نانو نمای ساختمان باید بپوشانیم .

مزیت های رنگی نانو


رنگهای نانو دارای خواص متعددی هستند و این خصوصیات منجر به تبدیل آنها به محصولات محبوب شده است ، برخی از خواص این نوع رنگ به شرح زیر است.
از رنگ های نانو می توان برای رنگ آمیزی و عایق بندی دیوارها ، کف و سقف ساختمان ها استفاده کرد.
استفاده از آنها باعث صرفه جویی در مصرف انرژی برای سرمایش و گرمایش می شود.
این رنگ ها پایه آب هستند و به حلال نیاز ندارند ، بنابراین مواد سازگار با محیط زیست محسوب می شوند.
رنگهای نانوهیدروفوبیک در برابر باران و رطوبت مقاوم هستند.
به دلیل مقاومت زیاد در برابر شرایط مختلف آب و هوایی ، می توان از آنها در نمای بیرونی و حتی در پشت بام استفاده کرد.
این رنگ ها از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار هستند و می توانند روی هر سطحی مانند فلز ، چوب ، گچ ، سیمان ، بتن ، گالوانیزه و غیره استفاده شوند.
شستشوی راحت با آب ، صابون و آب و حتی آب باران
باکتری های مقاوم در برابر رشد باکتری ها ، کپک ها و قارچ ها
بسته به مواد سطح ، از این رنگ ها می توان به طور شفاف نیز استفاده کرد.
امکان افزودن رنگدانه های مختلف به آن و ایجاد طیف های رنگی مختلف
محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش خورشیدی
این رنگها قیمت مناسبی دارند و رقیب سرسخت رنگهای معمولی هستند.
رنگ های نانو را می توان توسط هر دستگاه رنگی استفاده کرد.
دوام بسیار بالایی دارد
مقاومت در برابر آلاینده های هوا

عایق نانو چیست؟


تاکنون بدون شک واژه نانو را شنیده اید و آن را در مکان های مختلف و در موقعیت های مختلف شنیده اید. نانو قطعاً یکی از مهمترین دستاوردهای قرن بیست و یکم است و نقشی مسلم در فناوری دارد. پایه این ماده ارزشمند نیز به صنعت ساختمان سازی وارد شده و اکنون رنگ نانو داریم. اما رنگ نانو چیست؟ چه ویژگی هایی وجود دارد؟ چه کاربردهایی دارد؟ برای دانستن پاسخ این سوال این مقاله را بخوانید.

 

قیمت رنگ نانو , رنگ نانو استخری , خرید اینترنتی رنگ نانو ,

رنگ نانو عایق , رنگ نانو برای فلزات , نقاشی ساختمان با رنگ نانو ,

رنگ نانو طرح کاغذ دیواری , رنگ نانو عایق حرارتی , قیمت رنگ نانو عایق حرارتی ,

قیمت رنگ نانو عایق دیوار , قیمت نانو عایق , قیمت رنگ نانو عایق استخر ,

رنگ نانو عایق صدا , قیمت رنگ نانو ضد اب , رنگ نانو چیست , نانو برای فلزات ,

پوشش نانو روی فلزات , اسپری نانو فلزات , اسپری همه کاره نانو ,

قیمت رنگ نانو ضد اب , طرز استفاده از رنگ نانو ,

 

منبع : https://bit.ly/3dMbuCY

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *